Еко-мило з перших днів життя - Дідченко Оксана

Контакты

Адрес: Леси Украинки, д. 10, г. Ульяновка
Телефоны:
(телефон-вайбер, Ксения)
(Ксения)

Контактное лицо: Дідченко Оксана (Ксенія)
Тел.: +380507705756

Связаться с нами


О насДоброго дня! 

Звати мене Дідченко Оксана, друзі давно кличуть Ксенія, до чого я вже звикла. Моє захоплення миловарінням почалося дуже й дуже давно ще у 2010 році, а може іще раніше, вже складно пригадати. 

Якось звернулась до лікаря з проблемою подразнення по всьому тілу й виявилось, що це аллергічна реакція на промислові пральні порошки та мильну продукцію. Після огляду лікар порекомендував для прання та догляду за шкірою використовувати тільки господарче мило радянських часів. Те саме, коричневе з неприємним запахом. Так, алергія зникла і при користуванні туалетним милом з магазину знову починалась.

Ось тоді й замислилася над тим, щоб створювати мило власноруч вдома. Купила мильну основу, форбники, додаткові олії та ефірки, погралася декілька днів і зрозуміла, що це не мило! Невідомо з чого складається та основа,хоча й сертифікати якості є.

Наступні декілька місяців я вивчала відеороліки з іншомовних сайтів, дивилася, як відомі зарубіжні миловари варять мило. Так просто, так красиво. І так корисно!

Здається то була ніч з 31 грудня на 1 січня, друзі зустрічали Новий 2010 рік, а в мене в голові було лише.... мило! Неймовірно, але саме тоді з'явилось найперше мило, декілька шматочків якого я й досі бережливо зберігаю як пам'ятку. 

Тепер пройшло вже дуже багато років, тисячі клієнтів з задоволенням приходять за новим милом і дуже гріють душу їх теплі слова подяки. Близько півсотні майстер-класів онлайн допомогли дівчатам та жінкам навчитися варити мило вдома (ви теж можете навчитися, обіцяю, що все вийде з першого разу!)

З чого ж складається мило? Чому воно таке ...не таке як в магазині? все дуже просто, в складі мила мінімум інгредієнтів:  омилені масла натрієвими солями, вода (чи відвар, молоко, настій...) лимонна кислота, молочна кислота, тростинний коричневий цукор, скрабуючий елемент, якщо це мило-скраб (мелені квіти, мелена кава, кісточки мигдалю чи виногаду, сіль, тощо). Більше нічого зайвого! 

Мило не містить консервантів, але насправді вони там є: цукор (1%), лимонна кислота(1-2%). Це ті продукти, що ми вживаємо щодня. До того ж цукор покращує пінку, а лимонна кислота пом'якшує воду, та працює як кондиціонер.

Якщо ви не можете знайти мило, що вас цікавить, замовте, я виготовлю його для вас, навіть за вашим власним рецептом.

Буду дуже рада, якщо ви приєднаєтеся до шанувальників натурального мила  й станете моїм постійним покупцем! З кожною покупкою завжди подарунки!

з повагю Ксенія Дідченко, ваш особистий миловар.