Еко-мило з перших днів життя - Дідченко Оксана

Контакты

Адрес: Леси Украинки, д. 10, г. Ульяновка
Телефоны:
(телефон-вайбер, Ксения)
(Ксения)

Контактное лицо: Дідченко Оксана (Ксенія)
Тел.: +380507705756

Связаться с нами


Натуральне мило "Червоний мак" - цена 45 грн./шт. - Купить в Ульяновке

Лучшая цена
Фото  Натуральне мило
Розничная цена
45 грн./шт.
Оптовая цена 40 грн./шт.
Есть в наличии

Мило "Червоний мак" виготовляється виключно холодним способом на натуральних еко-маслах рослинного походження, склад яких збалансований для одержання твердості, довгого змилювання, кращої пінки. Дуже приємне й ніжне мило, що має натуральний білий колір. Даний вид мила завжди має білу структуру і тільки поверхня може бути відтінена мінеральними косметичними фарбами, що змиваються при першому дотику води.

Зовні мило може бути разфарбоване тонким шаром перламутру(а може залишатися натурально-білим), що використовується для надання блиску та кольору у тінях для повік, блиску для губ та помадах, інших косметичних засобах для догляду за шкірою, та в декоративній косметиці. Перламутр змиється з першим дотиком води. Повністю натуральний та не шкідливий.

В складі омилені масла: оливкова, пальмоядрова,кокосова, рицинова, нім, лавр, ромашка, герань. Додатково: тала вода, коричневий тростинний цукор. Без барвників, консервантів та ароматизаторів. Повністю натуральне. Витримка мила від 2 місяців. 

За умови, що мило зберігатиметься без обготки в сухому темному місці подалі від будь-якого тепла - термін придатності може бути продовжений до 5 років.

Мило виготовляється холодним способом, витримується до 2-х місяців до стану готовності.

Мило має різну форму та вагу. Ціна вказана за 100 г. Найменші шматочки від 10 грамів.


з повагю Ксенія Дідченко, ваш особистий миловар. 

P.S. Приймаються замовлення на онлайн майстер-класи з миловаріння. Допоможу Зварити ваше натуральне мило з першого разу! 

Еще фото:

Фото  Натуральне мило Фото  Натуральне мило Фото  Натуральне мило Фото  Натуральне мило Фото  Натуральне мило Фото  Натуральне мило Фото  Натуральне мило

Отзывы о Натуральне мило "Червоний мак"

Написать
от имени: