Еко-мило з перших днів життя - Дідченко Оксана

Контакты

Адрес: Леси Украинки, д. 10, г. Ульяновка
Телефоны:
(телефон-вайбер, Ксения)
(Ксения)

Контактное лицо: Дідченко Оксана (Ксенія)
Тел.: +380507705756

Связаться с нами


Порцелянова свічка "Букет лаванди" 11 см, 110 г - цена 60 грн./шт. - Купить в Ульяновке

Лучшая цена
Фото  Порцелянова свічка
Розничная цена
60 грн./шт.
Оптовая цена 50 грн./шт.
Есть в наличии

На відміну від простих парафінових свічок "порцелянові" не містять речовин, що вироблені з нафти, повністю натуральні, та не шкідливі. Така свічка буде довго радувати очі, не змінить колір. Свічку можна мити, якщо ненароком забрудниться від пилу. На вигляд майже не відрізняється від порцелянових виробів, тому дійсно виглядає дорого й красиво. 

Висота свічки близько 11 см, вага 110 г - ручна робота, тому можуть бути відхилення як в більшу, так і в меншу стоону на декілька грамів.

Склад. Основний склад свічки - це карнаубський віск, та бджолиний вибілений очищений віск. Для твердості та довгого горіння додається стеарин. Гніт з бавовни. Пакується свічка в поліпропіленовий пакет - прозорий. 

Аромат - ефірна олія лаванди За вашим бажанням колір та аромат може бути змінено. Увага! не використовую ароматизатори та віддушки, тільки ефирні оліі.

Така свічка може бути відлита з чистого бджолиного воску, або парафіну за вашим бажанням. Ціна формується на час замовлення. Але порцелянова свічка це найкращий вибір, тому не раджу експериментувати, багато покупців до вас вже це зробили й купують тільки порцелянові свічки, які повністю задовільняють.


з повагою Ксенія Дідченко.

Еще фото:

Фото  Порцелянова свічка Фото  Порцелянова свічка Фото  Порцелянова свічка Фото  Порцелянова свічка Фото  Порцелянова свічка

Отзывы о Порцелянова свічка "Букет лаванди" 11 см, 110 г

Написать
от имени: