Еко-мило з перших днів життя - Дідченко Оксана

Контакты

Адрес: Леси Украинки, д. 10, г. Ульяновка
Телефоны:
(телефон-вайбер, Ксения)
(Ксения)

Контактное лицо: Дідченко Оксана (Ксенія)
Тел.: +380507705756

Связаться с нами


"Молочне мило"на натуральному козиному молоці, від 10 грамів - цена 55 грн./шт. - Купить в Ульяновке

Лучшая цена
Фото
Розничная цена
55 грн./шт.
Есть в наличии

Молочне мило виготовляється виключно холодним способом на натуральному козиному молоці (власного виробництва) та на еко-маслах рослинного походження, склад яких збалансований для одержання твердості, довгого змилювання, кращої пінки, приємного натурального аромату вершків та молочного ірису, іноді це мило набуває аромату солодкого шоколаду. Дуже приємне й ніжне мило, що має натуральний колір ледь кавово-молочного відтінку, іноді колір буває ніжно-персиковий, іноді вгадуються апельсинові кольори. Все це дає натуральне молоко, адже ніяких барвників чи ароматизаторів це мило не містить.

Зовні мило може бути разфарбоване тонким шаром перламутру, що використовується для надання блиску та кольору у тінях для повік, блиску для губ та помадах, інших косметичних засобах для догляду за шкірою, та в декоративній косметиці. Перламутр змиється з першим дотиком води. Повністю натуральний та не шкідливий.

В складі омилені масла: оливкова, пальмоядрова,кокосова, рицинова, макадамії, кукурудзяна, нім. Додатково: домашнє козине молоко власного виробництва, коричневий тростинний цукор. Без барвників, консервантів та ароматизаторів. Повністю натуральне. Витримка мила від 2 місяців. 

За умови, що мило зберігатиметься без обготки в сухому темному місці подалі від будь-якого тепла - термін придатності може бути продовжений до 5 років.

Молочне мило виготовляється холодним способом, витримується до 2-х місяців до стану готовності.

Мило має різну форму та вагурамів. Ціна вказана за 100 г. Найменші шматочки від 10 грамів.


з повагю Ксенія Дідченко, ваш особистий миловар. 

P.S. Приймаються замовлення на онлайн майстер-класи з миловаріння. Допоможу Зварити ваше натуральне мило з першого разу! 

Еще фото:

Фото   Фото   Фото

Отзывы о "Молочне мило"на натуральному козиному молоці, від 10 грамів

Написать
от имени: