Еко-мило з перших днів життя - Дідченко Оксана

Контакты

Адрес: Леси Украинки, д. 10, г. Ульяновка
Телефоны:
(телефон-вайбер, Ксения)
(Ксения)

Контактное лицо: Дідченко Оксана (Ксенія)
Тел.: +380507705756

Связаться с нами


"Перлина соляного моря" - соляне мило-скраб від 50 г - цена 24 грн./шт. - Купить в Ульяновке

Лучшая цена
Фото
Розничная цена
24 грн./шт.
Оптовая цена 21 грн./шт.
Есть в наличии

Мило-скраб "Перлина соляного моря" виготовляється виключно холодним способом на кокосовому маслі без додавання інших олій. Саме це омилене масло єдине, що милиться у солоній та морській воді. Інші масла ігнорують солоне середовище й не дають пінки, як би ви цього не хотіли. 

В якості скрабу використана морська сіль аптечна, дрібномелена. 

Натуральний колір мила - білий. В милі присутрні дрібні скрабуючі частинки, що м'яко та ніжно відшаровують застарілу шкіру не подразнюючи та не травмуючи. Мило завдяки солі моря заживлює дрібні ранки та порізи на шкірі. Відчуйте в будь якій місцевості на собі подих моря.

Зовні мило може бути разфарбоване тонким шаром перламутру, що використовується для надання блиску та кольору у тінях для повік, блиску для губ та помадах, інших косметичних засобах для догляду за шкірою, та в декоративній косметиці. Перламутр змиється з першим дотиком води. Повністю натуральний та не шкідливий.

В складі омилені масла: кокосова, Додатково: сіль морська аптечна з волошками (надає милу ледь блакитного кольору), тала вода. Без барвників, консервантів та ароматизаторів. Повністю натуральне. Витримка мила від 2 місяців. 

За умови, що мило зберігатиметься без обготки в сухому темному місці подалі від будь-якого тепла - термін придатності може бути продовжений до 5 років.

Мило виготовляється холодним способом, витримується до 2-х місяців до стану готовності.

Мило має різну форму та вагурамів. Ціна вказана за 100 г. Найменші шматочки від 40 грамів.


з повагю Ксенія Дідченко, ваш особистий миловар. 

P.S. Приймаються замовлення на онлайн майстер-класи з миловаріння. Допоможу Зварити ваше натуральне мило з першого разу! 

Еще фото:

Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото  Фото

Отзывы о "Перлина соляного моря" - соляне мило-скраб від 50 г

Написать
от имени: